תכנית קידום משפחות

האם אתם רוצים לצאת ממעגל העוני?

הכל מתחיל ברצון שלכם. ואם יש לכם רצון לצאת ממעגל העוני – אתם גם תצליחו! משפחות רבות שחיות במצב של מצוקה כלכלית נכנסות לאווירה של ייאוש ופאסיביות, ומאבדות את הרצון לעשות שינוי. אבל אם הגעתם לכאן סימן שיש לכם רצון ואתם בדרך הנכונה!

ההזדמנות שלכם לשינוי

אנחנו כאן כדי לתת לכם את ההזדמנות שאתם צריכים. כל משפחה צריכה הזדמנות אחרת: יש משפחות שצריכות עזרה בניהול כספים, יש משפחות שצריכות עזרה מול הגורמים הממשלתיים, יש משפחות שצריכות עזרה במציאת עבודה ויש כאלו שהמפתח שלהן להצלחה הוא בכלל ביחסים שבין בני המשפחה. כל משפחה והצורך המיוחד שלה.

אנחנו כאן כדי לפגוש אתכם מקרוב, להכיר אתכם טוב, להבין מה אתם רוצים ורק אז לתת לכם את הסיוע שנכון לכם, וללוות אתכם בדרך לשינוי.

איך אנחנו עושים את זה?

לכל משפחה יש מנחה, שמלווה אותה באופן אישי. המנחה נוגע בכל רבדי החיים של בני המשפחה, כל אחד עם הקשיים וההתמודדויות האישיים שלו. המנחה יוצר עבור כל משפחה מערך של תמיכה במשפחה ובילדיה: מערכות של חונכות ושיעורי עזר לילדים, מפגשי ייעוץ והדרכה פרטניים וקבוצתיים, סדנאות העשרה מגוונות, וגם ייעוץ אצל מומחים חיצוניים. והכל בליווי אישי וקרוב של המנחה שלכם.

בסופו של דבר…

מטרת התוכנית היא להוביל אתכם לעצמאות כלכלית, ולהתנתקות מהצורך בתמיכת גורמי רווחה ועמותות סיוע. או בקיצור: להעמיד אתכם על הרגליים!

ויש תוצאות! היכנסו לדף משפחות מספרות. תמצאו שם סיפורים מלאי השראה על משפחות שעשו את השינוי.

 

איך מצטרפים?

ממלאים טופס יצירת קשר

או מתקשרים אלינו 08-420622

התכנית בשיתוף עם ידידות טורונטו בתמיכת קרן פרידברג

קידום טורונטוקליטה