רוצה לתת כתף?

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת כתף לכתף ולקחת חלק בפעילות מרתקת ומתגמלת התורמת למשפחות שנקלעו למשבר, ובכך לחיזוק חוסנה של החברה האזרחית ישראל. מערך המתנדבים שלנו מלא במגוון תפקידים, באזורים שונים בארץ …

 מוזמנים לבחור את הדרך לתת כתף!

יועצים מקצועיים

 במקרים מסוימים נתקלת המשפחה בצורך בייעוץ מקצועי בתחומים בהם המלווה האישי אינו בקיא.  תפקיד היועץ הוא לתת את הייעוץ בתחום מומחיותו וכך ליעל את תהליך הליווי, לשדרג את איכותו ומקצועיותו ולהבטיח את הצלחת התהליך. אילו יועצים אנו מחפשים?

 1. עורכי דין בתחומים של הוצאה לפועל ופשיטת רגל, חוזים ודיני עבודה, גישור
 2. רו"ח ומנהלי חשבונות
 3. הסדרי חוב ועולם הבנקאות
 4. יועצי תעסוקה והכוונה תעסוקתית
 5. יועצים לעסקים ופתיחת עסקים
 6. יועצים בתחום המשפחתי- הורות, זוגיות, יחסים בין בני משפחה
 7. פתוחים ליועצים ומטפלים נוספים
 • חונכים לטווח ארוך

חונך המלווה את בני המשפחה בתחומים שונים כמו- שיפור העברית למשפחות עולות חדשות, חונכות לילדים, אח בוגר ועוד. החונך מסייע למנחה המשפחה בתחומים ספציפים שיכולים לתרם לתהליך המשפחה.

 

 • מתנדבים במיזמים נקודתיים

לאורך השנה מתקיימות פעילויות נקודתיות בארגון לצורך סיוע בצרכים הבסיסים של המשפחה אלו כוללים סיוע במעבר דירה, צביעת הדירה או קיום פעילויות לילדי המשפחות במסגרת חופשות משרד החינוך ועוד. ההתנדבות תתקיים כיוזמה מקומית תוך אספקת הציוד הדרוש והליווי המקצועי התומך.

 

 • מלגאים

כתף לכתף משתפת פעולה עם מוסדות להשכלה גבוהה ברחבי הארץ ומצטרפת לארגונים בהם יכולים הסטודנטים להתנדב ולקבל בתמרה מלגה מהמוסד הלימודי. בדקו האם גם אתם זכאים לביצוע מלגה אצלינו בתפקידי ההתנדבות השונים.

 

 • מעטפת הארגון

במעטפת הארגון יש מגוון תפקידי התנדבות הקשורים לפרוייקטים שונים בתחומי- מחקר, מדידה והערכה, גרפיקה, פרסום ושיווק הארגון, אדמיניסטרציה, וכ"ו. התנדבות מסוג זה יכולה להיות לטווח הארוך או על פי הפרויקט הנקודתי.

 

יש לכם רעיונות לתפקידי התנדבות או מיזמים נוספים? נשמח לשמוע!

 לבירורים ופניות:  sveta@katef.org.il